Dzīvnieku patversme Ulubele

Atbrauc pie mums ciemos !

Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo „nepiestāv pie dīvāna”. Bet viņi arvien vēl izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes. Ieejot Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Ulubele, alkas pēc cilvēka tuvuma jūtamas ik uz soļa.

Kad pie Dzīvnieku patversmes Līčos piestāj kāda mašīna, pirmie par to ziņo patversmes veterāni, sacenšoties riešanā, lai tikai uz viņiem kāds paskatītos. Kāds sāk skraidīt, rādot, cik ir sprigans un jauns. Pusaudžu voljērā sākas sacensības, kurš ātrāk apraks bļodiņu, vēl kāds uzlec uz būdas un tik stipri vēcina asti, ka bail, vai tā nenolūzīs, bet kautrīgie iznāk no savām mājiņām un atguļas saulītes pusē. Rosība sākas arī kaķu mājā. Visiem vajag redzēt, kas ir atnācis un sevi parādīt. Murrātāji mudina apsēsties dīvānā, lai ielēktu klēpī un paliktu galvu zem tavas rokas, ar acīm sakot, es gribu mājās, ja nevari paņemt, tad paliec vēl brītiņu.

Rīgas pilsēta apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē 14 dienas. Sākot no 15. dienas dzīvnieka dzīve pilnībā nonāk patversmes apsaimniekotāja Biedrības "Dzīvnieku pansija Ulubele" aprūpē, kas iespējama tikai pateicoties ziedojumiem. Dzīvnieki turpmāk tiek uzturēti, baroti un ārstēti vienīgi paļaujoties uz cilvēku labvēlību un saziedotajiem līdzekļiem. Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē neviens dzīvnieks netiek iemidzināts – arī pēc finansiāli nodrošinātajām 14 dienām. Kā Tu vari palīdzēt? Katra dzīvnieka uzturēšana dienā izmaksā aptuveni 2,00 €. Papildus tam nepieciešami līdzekļi savainotu vai slimu dzīvnieku ārstēšanai un dzīvnieku sterilizācijai.

Apmeklētājiem dzīvnieku patversme ir atvērta katru dienu laikā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00. Pastaigām ar dzīvniekiem katru dienu no plkst.11:00 līdz plkst.15:00.

Tiem, kas nolēmuši paņemt dzīvnieku no patversmes, iegūstot draugu uz vairākiem gadiem, apmeklētājiem paredzētajā laikā sniegsim nepieciešamo informāciju par patversmē mītošajiem dzīvnieciņiem. Tie pārsvarā ir bezšķirnes dzīvnieki, tādēļ to raksturs un uzvedība ne vienmēr ir skaidri nosakāma.

Dzīvnieku patversme Ulubele atrodas Rīgas rajona Stopiņu novada apdzīvotā vietā Līči, 800 m no šosejas. Iebraucot Līčos šosejas malā ir norāde „Līči, Dzīvnieku patversme Ulubele”, pēc kuras mūs iespējams atrast.

Kontakti

Dzīvnieku patversme Ulubele

"Ozolaines" teritorija "Līči", Stopiņu nov., LV - 2118
Skatīt kartē
20203333
www.ulubele.org
Darba laiks:

Katru dienu no plkst. 10 - 17.