Saldus Dzīvnieku patversme

Dzīvnieku patversme Saldū sāka darboties 2005.gadā. To izveidoja pirmie īpašnieki – Saldus pilsētas dome. 2007.gada 1.junijā dzīvnieku patversmes ēku nopirka Lailas un Dzintara Rupeiku privāts ģimenes uzņēmums SIA „Oposums”, līdz ar to pārņemot arī patversmes funkcijas.

2008.gada 26.maijā izveidojām Biedrību „Saldus Dzīvnieku patversme”, kas uzņēmās atbildību tieši par veterinārā aprūpes centra dzīvnieku patversmes darbu.

Galvenie aprūpes centra mērķi ir sniegt palīdzību noklīdušiem, pamestiem, sabrauktiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. No cilvēka vardarbības cietušajiem dzīvniekiem sniegt rehabilitācijas periodu, kā arī brīvībā dzimušiem suņiem un kaķiem sniegt adoptācijas periodu un radināt pie cilvēka sabiedrības un mīlestības.

Visi patversmes dzīvnieki cauru diennakti atrodas veterinārārsta uzraudzībā un ir labi aprūpēti, ārstēti un pabaroti.

Cilvēces ētiskais pienākums ir nodrošināt visu sugu dzīvnieku labturību un aizsardzību, jo katrs īpatnis pats par sevi ir vērtība. Cilvēkam ir morāls pienākums cienīt jebkuru radību, izturēties pret dzīvniekiem ar iejūtīgu sapratni un tos aizsargāt. Nevienam nav atļauts bez pamatota iemesla nogalināt dzīvnieku, nodarīt tam sāpes, radīt ciešanas vai citādi kaitēt.

Katru mēnesi pie mums nonāk aptuveni 30 kaķi un 15 suņi, diemžēl ne visi dzīvnieki, kuri nonāk patversmē ir teicamā veselības stāvoklī, ļoti bieži tie ir novārguši, saplēsti, badināti, sabraukti ar automašīnām un visādā veidā satraumēti.

Topošajiem saimniekiem dzīvnieku patversme ir atvērta katru darba dienu laikā no plkst.10.00 līdz plkst.18.00. Sestdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00. Esam ieviesuši arī apmeklētāju dienu, kuras ietvaros katru trešdienu plkst. 16.00 gaidām visus interesentus ekskursijā pa Saldus dzīvnieku patversmi.

Kontakti

Saldus Dzīvnieku patversme

Lielā iela 83, Saldus, LV-3801
Skatīt kartē
29391282 (Klīnika un patversme)
http://www.salduspatversme.lv
Darba laiks:

Pirmdiena-Piektdiena
10.00-18.00

Sestdienas 10.00-12.00
Svētdienās – slēgts